Temsilciliklerimiz

 

 

 

Plastik ve kauçuk imalat sektörüne yönelik eriyik basınç ve sıcaklık transmitterleri, indikatörler, PID kontrolörler, MFI, Rheometre, laboratuar ekstruderleri, polimer ve kauçuk test cihazları.

www.dynisco.com

 

Ultrasonik, mikrodalga, radar, kapasitif, hidrostatik ve manyetik şamandralı tip seviye transmitterleri, seviye anahtarları, sıcaklık transmitterleri, on-line tip pH, iletkenlik ve çözünmüş oksijen analizörleri.

 www.nivelco.com

 

 

Manometreler, termometreler, basınç ve sıcaklık transmitterleri, basınç ve sıcaklık anahtarları, seviye transmitterleri.

www.baumer.com

 

 

 

Pano üstü ve içi PID / fuzzy kontrol cihazları, uzak I/O modülleri, baca gazı oksijen analizörleri, bağıl nem ve sıcaklık transmitterleri.

www.ascontechnologic.com


 

 

 

Akıllı tip basınç, fark-basınç, sıcaklık ve yoğunluk transmitterleri, komple Foundation Fieldbus çözümleri ve sistem yazılımları, saha ve pano tipi bus çeviriciler.

www.smar.com

 

 

 

 

Elektromanyetik akışölçerler, GSM / GPRS haberleşme modülleri.

www.isoil.com

 

 

Ultrasonik ve vortex tip akışölçerler.

www.spiraxsarco.com

 

 

Pozitif deplasman tip sıvı veya sıvılaştırılmış gaz sayaçları, MID belgeli dolum / transfer skidleri, türbin tip sayaçlar ve sistem yan ekipmanları.

www.lcmeter.com

 

 

Pnomatik ve elektrikli aktüatörlü kontrol vanaları.

www.egecontrols.com


braids for short hair black girl hair extension client agreement human hair extensions 360 frontal lace wig yaki clip in hair extensions uk human hair best no crease hair ties milky way human hair braid - super bulk cheap hair extensions hair volume spray peruvian hair bundles wholesale cheap wigs uk hair wholesale program la weave hair up hair wigs uk
Başa dön