Firma Profili

KONTROL SİSTEMLERİ ELEKTROMEKANİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., 1987 yılından bu yana endüstriyel proses ölçüm, kontrol ve otomasyonu konularında mühendislik, taahhüt ve temsilcilik faaliyetlerinde bulunmaktadır.

 

Firmamız aynı zamanda, konularında uzmanlaşmış bir dizi yabancı üretici firmanın Türkiye Distribütörlüğünü de yürütmekte olup proses ve makine otomasyonuna ilişkin ihtiyaçlarınıza denenmiş çözümler getirmektedir. 

 

Diğer grup firmamız EGE ENDÜSTRİYEL KONTROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., endüstriyel proses kontrol uygulamaları için PN630 basınç sınıfına kadar pnömatik ve motorlu kontrol vanaları ile diğer tamamlayıcı ekipmanları üretmekte ve tasarım-imalat imkanları ile grup olarak daha güçlü bir şekilde hizmet vermemize olanak sağlamaktadır. 

 

Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği (ENOSAD) kurucu üyesi olan firmamız, Türkiye’de proses kontrol ve otomasyon sektörünün öncü kuruluşlarındandır.


braids for short hair black girl hair extension client agreement human hair extensions 360 frontal lace wig yaki clip in hair extensions uk human hair best no crease hair ties milky way human hair braid - super bulk cheap hair extensions hair volume spray peruvian hair bundles wholesale cheap wigs uk hair wholesale program la weave hair up hair wigs uk
Başa dön